Kabina prysznicowa i brodzik prysznicowy

Przewodnik po zakupie kabiny prysznicowej i brodzika

Znajdź idealną kabinę prysznicową pasującą do Twojej łazienki Prysznic jest kluczową cechą łazienki, a kształt i design kabiny prysznicowej ma wpływ na styl pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy jest to kompaktowa kabina prysznicowa do małej łazienki, nowoczesna i przestronna kabina prysznicowa do dużej łazienki rodzinnej, czy też współczesny i luksusowy prysznic typu walk-in do wilgotnego pomieszczenia, oferujemy elastyczność w ramach naszej oferty, abyś mógł stworzyć idealny wygląd pasujący do Twojego stylu życia.

Pomożemy Ci zaplanować kabinę prysznicową oraz zrozumieć i poruszać się po różnych opcjach drzwi, paneli i brodzików, abyś mógł mieć pewność, że wybierzesz odpowiedni dla swojej łazienki.

Weź pod uwagę przestrzeń

Zanim zaczniesz patrzeć na szczegóły swojej kabiny prysznicowej, musisz ocenić przestrzeń, którą masz do dyspozycji w łazience. Przeprowadzimy Cię przez czynniki, które należy wziąć pod uwagę. Dokąd zmierza kabina prysznicowa? Planując kabinę prysznicową, musisz najpierw zdecydować, dokąd się ona udać w łazience. Potrzebne elementy kabiny będą zależeć od tego, gdzie umieścisz kabinę prysznicową.

Chcesz po prostu wymienić kabinę prysznicową i utrzymać ją tam, gdzie się znajduje? Czy też ponownie wyposażasz swoją łazienkę? Jeśli ta ostatnia, być może zechcesz przenieść ją w inne miejsce w pokoju. Podejmując decyzję, gdzie umieścić prysznic, weź pod uwagę przestrzeń potrzebną do otwarcia drzwi i wszelkie inne elementy, które chcesz dodać, takie jak relingi na ręczniki. Weź pod uwagę wszelkie istniejące elementy, takie jak przewody rurowe, otwory wentylacyjne i oświetlenie. Weź pod uwagę liczbę dostępnych ścian kabiny prysznicowej.

 • Jedna ściana – Jeśli masz dużą przestrzeń, to możesz chcieć zrobić funkcję prysznica, umieszczając go na środku jednej ściany. Oznacza to, że potrzebne będą dwa panele boczne do obudowy, a także panel drzwiowy do przodu.
 • Dwie ściany – Konwencjonalne i bardziej powszechne podejście polega na umieszczeniu prysznica w narożniku pomieszczenia, przy dwóch ścianach. Jest to najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla małych i średnich łazienek. Do tego potrzebny jest jeden panel boczny i panel drzwiowy.
 • Trzy ściany – Potrzebowałbyś tylko panel drzwiowy do frontu.

Ile miejsca jest dostępne na kabinę prysznicową?

Teraz zdecydowałeś, dokąd zmierza prysznic, kolejną rzeczą do rozważenia jest to, ile miejsca masz do dyspozycji. Jak duża ma być kabina prysznicowa? Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, dlaczego nie zdecydować się na większy prysznic, aby stał się on elementem wyróżniającym się w pomieszczeniu? Nasze kabiny prysznicowe są dostępne w rozmiarach od 760 na 760 milimetrów (mm), do 900 na 1600 mm. Użyj taśmy mierniczej, aby określić wymiary, które będą potrzebne przy zakupie kabiny. Kiedy już zdecydujesz, ile miejsca chcesz wykorzystać, przejdź do następnej zakładki, aby zapoznać się z zarysem dostępnych obudów o różnych kształtach i różnych opcji drzwi.

Cechy obudowy

Zaplanowałeś swoją przestrzeń i miejsce, gdzie pójdziesz pod prysznic. Następnie zajmiemy się szczegółami kabiny prysznicowej – jej kształtem, stylem drzwi i szkła.

Kształty kabiny prysznicowej

Istnieje wiele różnych opcji kształtu przy wyborze kabiny i brodzika. Najbardziej odpowiedni będzie zależał od wielkości i układu dostępnej przestrzeni. Aby pomóc w dokonaniu wyboru, przeanalizujemy kabiny o różnych kształtach i dostosowanych do nich przestrzeniach.

Kwadratowe kabiny prysznicowe

Kwadratowe kabiny prysznicowe zajmują niewiele miejsca, więc nadają się do większości dużych łazienek.
Kwadratowa kabina prysznicowa oferuje szeroki wybór opcji, ponieważ wiele z naszych asortymentów obejmuje różne style drzwi i wykończenia szkła. Są one praktyczne, używając rogu pokoju do jego najpełniejszego, a jednocześnie dają dużo miejsca do manewrowania i pasują do innych niezbędnych mebli łazienkowych.

Prostokątne kabiny prysznicowe

Jeśli masz do dyspozycji większą przestrzeń, prostokątna kabina prysznicowa to luksus, który na pewno Ci się spodoba. Prostokątne kabiny mogą być umieszczone w narożniku przy dwóch ścianach lub przy jednej ścianie z dwoma panelami bocznymi. Jest to również świetny sposób na udostępnienie prysznica osobom o mniejszej mobilności.

Kabiny prysznicowe z przesunięciem kwadratowym

Kwadrantowa kabina prysznicowa pasuje do dwóch ścian, z wygiętym panelem drzwiowym. Idealnie nadaje się do mniejszych łazienek, ponieważ zaokrąglony bok oznacza, że zajmuje mniej miejsca niż kwadratowy kabina prysznicowa. Większe niż kwadraty prysznicowe, kwadraty z przesunięciem są bardziej przestronne, ponieważ wykorzystują większą część jednej ściany, co oznacza, że doskonale nadają się do większych łazienek.

Dostęp do kabiny prysznicowej

Zdecydowałeś, gdzie idziesz pod prysznic i jaki będzie jego kształt, więc teraz jest czas, aby zdecydować, jakie drzwi chcesz na prysznic. Przeprowadzimy cię przez opcje. Wybierz lewą lub prawą obudowę i brodzik, aby dopasować prysznic do wybranej przestrzeni. Aby ustalić, czego potrzebujesz, stań tyłem do rogu pomieszczenia. Jeśli najdłuższy bok znajduje się po lewej stronie, potrzebujesz kabiny dla osób leworęcznych i na odwrót.

Kabiny prysznicowe z drzwiami obrotowymi

Drzwi obrotowe otwierają się jak zwykłe drzwi – wychylają się na zewnątrz. Drzwi obrotowe, zwane również drzwiami na zawiasach, otwierają się całkowicie, ponieważ zawiasy znajdują się z boku drzwi, tak jak standardowe drzwi. Drzwi półobrotowe mają zawiasy na górze i na dole, a więc otwierają się w połowie drogi. Jeśli brakuje ci miejsca, drzwi półobrotowe pozwolą ci na więcej miejsca.

Kabiny prysznicowe z podwójnymi drzwiami obrotowymi

Te oszczędzające miejsce drzwi mają dwa panele, które po otwarciu składają się do góry. Są idealne do mniejszych łazienek, ponieważ nie zajmują miejsca poza kabiną prysznicową. Nie kapią też wody na podłogę po otwarciu, co może się zdarzyć w przypadku drzwi obrotowych.

Kabiny prysznicowe z drzwiami przesuwnymi

Drzwi przesuwne są dostępne z dwoma lub trzema panelami. Drzwi dwuskrzydłowe przesuwne są większe i pasują do obudów kwadratowych lub prostokątnych. Drzwi przesuwne trójpłycinowe są przeznaczone dla bardziej kompaktowych obudów. Oferujemy również kabiny prysznicowe z wejściem narożnikowym, występujące w obudowach czworokątnych, offsetowych i kwadratowych. Drzwi dwuskrzydłowe wsuwane i wysuwane są z narożników. Dzięki dwóm drzwiom, w przeciwieństwie do jednych, jest więcej miejsca na wchodzenie i wychodzenie z prysznica.

Kabiny prysznicowe z drzwiami w stylu zachodnim

Dzięki dwóm drzwiom otwierającym się na zewnątrz (jak to się często zdarza w foliach zachodnich), ten styl pasuje do mniejszych obudów, więc dobrze sprawdza się na obudowach w obrębie trzech ścian. Oferujemy drzwi w stylu zachodnim o szerokości 760mm lub 900mm.

Kabiny prysznicowe typu Walk-in

Prysznic typu walk-in nadaje luksusowy charakter każdej łazience i jest idealnym wyborem do pomieszczeń wilgotnych. Istnieje kilka wariantów dla pryszniców typu „walk-in”. Wybierz jeden stały parawan prysznicowy dla bardziej otwartej kabiny prysznicowej lub dodaj inny stały parawan dla bardziej otwartej kabiny prysznicowej. Oferujemy parawany proste, zakrzywione lub w kształcie litery L, w zależności od kształtu i stylu, jaki chcesz zastosować pod prysznicem zewnętrznym. Oferujemy również parawany prysznicowe z mniejszym, dodatkowym, ruchomym panelem, który obraca się tak, aby użytkownik mógł dostosować go do swoich potrzeb – umożliwiając łatwy dostęp, ale jednocześnie zapobiegając ucieczce wody.

Wykończenia kabin prysznicowych

Do naszych paneli kabin prysznicowych oferujemy różne style szklane, znane jako wykończenia:

 • Jasne – proste i tradycyjne, pasujące do każdej stylowej łazienki
 • Lustro – nowoczesny akcent, który wygląda świetnie, a jednocześnie jest praktyczny.
 • Efekt mrozu – białe, oszronione panele zapewniające prywatność
 • Striped – stylowy wzór z poziomymi białymi paskami
 • Częściowo lustrzane – subtelne i wyrafinowane wykończenie
 • Wędzony – elegancki i współczesny szary odcień szkła

Te wykończenia są specyficzne dla danego zakresu – patrz wykończenia dostępne dla każdego zakresu w następnej zakładce. Znajdziesz tam również wszystkie inne kluczowe cechy każdego z naszych asortymentów, takie jak grubość szkła i długość gwarancji, aby pomóc Ci wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i budżetu.

Wszystkie nasze kabiny prysznicowe są wyposażone w szkło hartowane, ale grubość szkła różni się w zależności od asortymentu, od 4 do 8 mm. Im grubsza szyba, tym mniej wibracji podczas otwierania i zamykania drzwi. Niektóre z naszych kabin prysznicowych są również wyposażone w szyby z powłoką antyodblaskową, dzięki czemu są łatwe do czyszczenia.

Zakresy obudów

Teraz masz pomysł na szczegóły dotyczące kabiny prysznicowej, którą chcesz, sprawdź nasze asortymenty, aby zobaczyć, które z nich najlepiej pasują do Ciebie. W B&Q oferujemy dwa różne sposoby zakupu kabin prysznicowych.

 • Modularne kabiny prysznicowe – nasze kabiny Beloya, Zilia, Naya i Onega są oferowane w wersji modułowej, co oznacza, że panele drzwiowe, parawany stałe i brodziki są indywidualnymi produktami, które można łączyć i dopasowywać. Możesz wybrać tylko to, czego potrzebujesz, aby zbudować swoją idealną kabinę prysznicową. Daje to również pełną elastyczność w doborze szczegółów, dzięki czemu możesz wybrać styl drzwi, który chcesz, aby dostosować liczbę paneli stałych do Twoich potrzeb. Jedynym wyjątkiem są kabiny kwadratowe lub kwadratowe z narożnymi drzwiami przesuwnymi, ponieważ są one dostarczane z panelami stałymi.
 • Asortyment kabin prysznicowych All-in-One – nasze kabiny z serii Plumbsure, Luxuriant i Grandeur są dostępne jako kabiny prysznicowe All-in-One. Po prostu znajdź interesującą Cię kabinę, a zostanie ona wyposażona w drzwi i panele. Niektóre z naszych kabin z tej serii dostępne są również w pakiecie z brodzikiem i odpadkami, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób rozpoczynających nowy projekt łazienki od podstaw.

Poznaj szczegóły naszej oferty poniżej, aby znaleźć najlepszą obudowę do swojej łazienki. Oprócz przedstawionych już przez nas wyborów, takich jak kształt, rodzaj drzwi i wykończenie, zobaczysz również szczegóły dotyczące grubości szkła i gwarancji dla każdej z naszych serii. W zależności od Twojego budżetu, niektóre z naszych asortymentów zawierają łatwe w czyszczeniu, antyskażeniowe panele.

Brodziki prysznicowe i inne niezbędne elementy

Potrzebujesz brodzika? Być może masz już brodzik i właśnie wymieniasz obudowę, lub Twój pakiet może być w komplecie z brodzikiem. Najpierw sprawdź, czy go potrzebujesz. Jeśli tak, wyjaśnimy różnice pomiędzy naszymi brodzikami, abyś mógł dobrać odpowiedni dla siebie brodzik, w takim stylu, w jakim go potrzebujesz. Nasze brodziki występują w różnych kształtach, stylach i głębokościach. W przypadku brodzików o tradycyjnym wyglądzie zdecyduj się na brodzik wysokościenny o dużej głębokości. Aby uzyskać bardziej współczesny wygląd, szczególnie w pomieszczeniach wilgotnych i pod prysznicem, wybierz brodzik o bardzo niskim profilu, który idealnie wkomponuje się w podłogę. Oferujemy również brodziki niskoprofilowe, które znajdują się pomiędzy nimi – aby stworzyć wyraźne rozgraniczenie pomiędzy kabiną prysznicową a resztą pomieszczenia, ale na małej głębokości, aby ułatwić wchodzenie i wychodzenie. Upewnij się, że uzyskasz odpowiednią głębokość i rodzaj brodzika (leworęczny lub prawy), który będzie pasował do Twojej kabiny – sprawdź na stronie produktu poświęconej obudowie, jakie brodziki są kompatybilne.

Brodziki prysznicowe są wykonane z różnych materiałów. Przejrzymy każdy z tych materiałów:

 • Brodziki odlewane z kamienia – wykonane z mieszanki kamienia wapiennego i żywicy.
 • Brodziki akrylowe – Najbardziej przystępny cenowo materiał, który jest elastyczny i lekki. Jako opcja niskobudżetowa, brodziki akrylowe są bardziej narażone na uszkodzenia niż solidniejsze materiały.
 • Brodziki żywiczne – wykonane z mieszanki minerałów i żywic. Wytrzymały i trwały materiał, który prawdopodobnie wytrzyma dłużej niż brodziki akrylowe i jest wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać zużycie.
 • Brodziki w płynie – Nasze brodziki w płynie są wykonane z XPS (wytłaczana pianka polistyrenowa), zaprawy i włókna szklanego. Zostały one zaprojektowane tak, aby można było nadać im indywidualny wygląd poprzez zastosowanie własnych płytek na wierzchu. Upewnij się, że używasz płytek antypoślizgowych.

Nie wszystkie brodziki są wyposażone w syfon prysznicowy – element wyposażenia pełniący funkcję odpływu. Pamiętaj, aby sprawdzić swój brodzik przed zakupem, a jeśli nie, zapoznaj się z naszą ofertą.

23 komentarze

 1. Jaki kształt umywalki nablatowej sprawdzi się w Twojej łazience? Krótki przewodnik. Umywalki nablatowe dostępne są na rynku już od jakiegoś czasu, więc pojawiło się jak do tej pory bardzo dużo ich modeli. Żyjemy w czasach, w których w przedsiębiorczości niezwykle istotną kwestią jest dostarczanie na rynek coraz to nowych produktów. https://elementarzprojektanta.pl/jaki-ksztalt-umywalki-nablatowej-sprawdzi-sie-w-twojej-lazience-krotki-przewodnik/

 2. Meblowa umywalka łazienkowa. W większości polskich mieszkań łazienki są niewielkimi pomieszczeniami. Dużym wyzwaniem jest pomieszczenie tam wszelkich niezbędnych sprzętów przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Jak poradzić sobie z takim problemem? http://dachowe.org.pl/meblowa-umywalka-lazienkowa/

 3. Wybór kabiny – jak wybrać kabinę prysznicową do Twojej łazienki? Łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem w mieszkaniu, które wymaga właściwego zagospodarowania. Od rozmiaru łazienki zależy, jak dużą kabinę prysznicową będziesz mógł zakupić. Najbardziej standardowym montażem kabiny jest przymocowanie jej do brodzika. Jest to bardzo popularne oraz praktyczne rozwiązanie. Warto jednak zainwestować pieniądze w brodzik, żeby był on wykonany z dobrych jakościowo materiałów. https://otwarta.warszawa.pl/wybor-kabiny-jak-wybrac-kabine-przysznicowa-do-twojej-lazienki.html

 4. Prysznic czy wanna- co wybrać? Artykuł powstał wraz z stroną tanialazienka.com .Urządzając łazienkę chyba każdy zadaje sobie to pytanie- prysznic czy wanna? Wybór zależy głównie od wielkości naszego pomieszczenia, funduszy i osobistych preferencji. Zarówno prysznic, jak i wanna mają swoich zwolenników i przeciwników. Przedstawiamy plusy i minusy obu tych rozwiązań. https://bloglazienkowy.blogi.pl/

 5. Wanna kontra prysznic. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia, które powinna zawierać łazienka jest oczywiście wanna lub kabina prysznicowa. Ludzi można podzielić na tych, którzy są zwolennikami długich kąpieli, a innych zaś na ubóstwiających krótkie i szybie prysznice. Wybór tak istotnego detalu może niektórym sprawić niemały kłopot. Jak w takim razie wybrać tak, aby później nie żałować? https://tanialazienkajestsuper11.yolasite.com/

 6. Urządzamy łazienkę. Dobrze urządzona łazienka będzie cieszyć nie tylko nasze oko, ale stanie się miejscem funkcjonalnym, dostosowanym zarówno do dorosłych jak i mniejszych użytkowników. https://tanialazienka0.webnode.com/

 7. Odpowiednie oświetlenie Twojej łazienki. Łazienka to jedyne pomieszczenie, które nie ma dostępu do światła dziennego. Z tego względu konieczne jest zapewnienie w nim odpowiedniego oświetlenia dającego komfort i wygodę użytkowania. Przecież jak inaczej przeprowadzać poranną toaletę czy nakładać makijaż? Albo jak nasz mężczyzna ma się golić? https://lazienkowyswiatszczescia.weebly.com/

 8. Urządzanie łazienki – prysznic czy wanna? Długie kąpiele w wannie są niezwykle przyjemne i mogą pomóc się zrelaksować. Z drugiej strony szybki, energetyczny prysznic to naprawdę dobre rozwiązanie na co dzień. Dlatego przy aranżacji łazienki często pojawia się pytanie: wanna czy prysznic? Co wybrać do łazienki? https://swiattanichlazienek.tumblr.com/

 9. Co poprawi komfort korzystania z naszej łazienki? Łazienka w naszym domu powinna być miejscem, w którym można oddać się nie tylko higienie i codziennej pielęgnacji, ale również chwili relaksu, która po dniu ciężkiej pracy zdecydowanie poprawi stan naszego ciała i ducha. Warto, jeśli tylko mamy taką możliwość, przeprowadzić remont łazienki i zakupić do niej takie wykończenie i elementy, które pozwolą na spędzanie w niej przyjemnego czasu bez względu na moment dnia. http://lozka-pietrowe.com.pl/co-poprawi-komfort-korzystania-z-naszej-lazienki/

 10. JAK ZAARANŻOWAĆ NIEWIELKĄ ŁAZIENKĘ? Wykończenie, czy też remont łazienki wiąże się nie tylko z dosyć dużymi kosztami, ale również z dobrym zaprojektowaniem przestrzeni. Nie jest to pomieszczenie, którego gruntowna zmiana będzie szybka i łatwa, ale przy zatrudnieniu dobrych fachowców lub przy zamówieniu odpowiednim materiałów, będziemy w stanie poradzić sobie z tym zadaniem w stu procentach, uzyskując maksymalnie satysfakcjonujące efekty. https://www.kinseo.pl/jak-zaaranzowac-niewielka-lazienke.html

 11. Łazienka – nowoczesna czy retro? Łazienka musi być stylistycznie dopasowana do reszty wnętrza. O tym nie trzeba nikomu mówić. Jednak jak osiągnąć efekt łazienki nowoczesnej czy wprost przeciwnie – retro już nie każdy wie. Jakich grzejników i zlewozmywaka użyć, by było elegancko i stylowo? http://www.dziwactwo.pl/lazienka-nowoczesna-retro.php

 12. Kabina prysznicowa to dzisiaj jeden z najbardziej podstawowych elementów w chyba każdej łazience. Niektórzy wybierają najprostsze, niezbyt drogie modele, a inni z kolei inwestują w kabiny z najwyższej półki. Jakie kabiny prysznicowe są obecnie dostępne na rynku i czym warto się kierować wybierając kabinę dla siebie? Czym różnią się od siebie poszczególne typy kabin? Na te pytania odpowiada poniższy artykuł. http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=49048

 13. Wanna, czy prysznic – co wybrać? Wszystko zależy od naszych osobistych preferencji i stylu życia. Jeśli żyjemy szybko, zdarza nam się gdzieś spieszyć, a na czynności łazienkowe nie przeznaczamy zwykle dużo czasu, postawmy na prysznic. Jest to skuteczny sposób na przebudzenie się i orzeźwienie ciała. Ponadto kabina zajmuje mniej miejsca. Niektóre modele posiadają dodatkowe funkcje takie jak wbudowane radio, dysze masażu, czy bidet. Podczas mycia się, możemy także wybrać odpowiadający nam tryb – deszczownicę lub strumień wody lecący ze słuchawki. https://mostkowiakpawel.wixsite.com/website/post/10-ways-to-upgrade-your-bathroom-on-a-budget

 14. Wanna czy prysznic? Jeżeli kupujesz mieszkanie, szczególnie w stanie deweloperskim, chcesz się wprowadzić i nie jesteś pewien czy na pełne wykończenie wystarczy ci pieniędzy, pamiętaj, że oprócz ścian i podłóg najważniejsza jest łazienka. Tak właśnie, nawet nie kuchnia, a właśnie łazienka. Stołować się możesz na mieście, spać na materacu. O pełną higienę zadbasz jednak we wspomnianym wcześniej pomieszczeniu. Jego wielkość jest bardzo różna. W blokowiskach jest to z reguły kilka metrów kwadratowych. https://lazienkablog.livejournal.com/302.html

 15. Remont łazienki – o czym należy pamiętać? Łazienkowe renowacje są specyficzne i wymagają zupełnie innego podejścia niż w przypadku remontu innych części mieszkania. To z reguły małe pomieszczenie, które należy tak zagospodarować, aby było estetyczne oraz funkcjonalne. Prac remontowych w takim miejscu, jak Tania Łazienka nie należy podejmować się samemu. Niezbędna jest profesjonalna ekipa, w tym dobry hydraulik, który przejrzy system kanalizacyjny i naprawi ewentualne usterki. https://tanialazienkablog.jimdofree.com/2020/06/15/remont-%C5%82azienki-o-czym-nale%C5%BCy-pami%C4%99ta%C4%87/

 16. Umywalki łazienkowe wpuszczane w blat. Umywalka to obowiązkowy element wyposażenia każdej łazienki i toalety. Powinna być praktyczna, a wizualnie tworzyć spójną całość z pozostałą armaturą oraz komponentami wykończeniowymi. Poszukując modelu idealnego do swojego wnętrza, warto zwrócić uwagę na modne umywalki wpuszczane w blat – niezwykle funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu, a przy tym nadające pomieszczeniu schludny, elegancki wygląd. http://xella20cm.pl/dom/umywalki-lazienkowe-wpuszczane-w-blat/

 17. Zestawy mebli łazienkowych. Żadna łazienka nie może spełniać swoich podstawowych funkcji bez odpowiedniego umeblowania. Prawidłowo dobrane meble do łazienki pozwalają nie tylko na uporządkowanie wszystkich znajdujących się w niej elementów wyposażenia, ale również mogą nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Warto podkreślić, że nie trzeba być stylistą, aby w sposób estetyczny wyposażyć łazienkę. Wystarczy przejrzeć komplety mebli łazienkowych. Na co się zdecydować? http://rankingmiast.com.pl/?p=76

 18. Odpływ liniowy łazienkowy. Współcześnie remontując łazienkę producenci mogą zaoferować szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że łazienka nie tylko nabierze unikalnego charakteru, ale również stanie się wyjątkowo estetyczna oraz funkcjonalna. Jedną z ciekawszych innowacji, która zyskuje szczególną popularność w przypadku łazienek nowoczesnych, jest odpływ liniowy prysznicowy. Co należy wiedzieć na temat tego typu odpływu? Odpowiadamy! http://ciazowa.com.pl/?p=92

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code